Rezydenci


Dj'e którzy napędzają Wasze imprezy:

CLUB

 

Bolid
Grzegorz swoją przygodę z DJ'ką rozpoczął w 1999 roku, grając gościnnie w największych klubach na Śląsku. Zdobył wówczas duże uznanie w środowisku DJ'skim za odwagę muzyczną jak i technikę grania. Do dnia dzisiejszego jako Gregory John aka. Dj Bolid zdobył wielkie uznanie w oczach klubowiczów oraz dosyć dużą popularność na Górnym Śląsku i Opolszczyźnie. Obecnie jeden z najlepszych technicznie grających Dj'ów w Polsce i Europie. Współpracował również w katowickim oraz opolskim oddziale radia „Planeta.FM'.
Miał przyjemność grać z takimi gwiazdami jak: Mr.X - Afrika Islam, Pedro Del Mar, Westbam, Dr.Motte, Mike Red - Vinylshakerz, Matthias Menck, Shaun Baker, Svenson & Gielen, Dj Jose, Voodo and Serano, Joy Kitikonti, Sonique.
Aktualnie preferuje style muzyczne takie jak: House, Tech-House czy też delikatna nuta muzyki Trance. To wszystko sprawia, że jego imprezy na długo pozostają w pamięci klubowiczów

 

Ozi
Marcin Cichoń znany również jako Martin Silence to Dj i producent muzyczny, który na szerokie muzyczne wody wypłynął w 2007 roku za sprawą kontrowersyjnego utworu Juicy Pen, który stał się wielkim hitem nie tylko w Polsce ale także w Niemczech, Szwecji, Kanadzie, a nawet w Chinach. Teledysk Juicy Pen naliczył 17 milionów odsłon, poczym ze względu na zawarte w nim nieprzyzwoite sceny został zablokowany przez YouTube.
Jest autorem i producentem wielu udanych utworów m.in. dla artystów takich jak Stachursky, Hazel czy Dhany (znanej ze współpracy z Benassi Bros).

 

Żelazny
Dj, producent muzyczny, prezenter radiowy, showman, który od początku swojej kariery zagrał niespełna 900 imprez w tym dwukrotnie na Summer House Music czy Premium Festival w katowickim Spodku. 3,5 roku spędził na antenie radia Planeta.FM, gdzie prowadził listę Total Chart, Żelazny Punkt Programu
oraz transmisje z tak dużych eventów jak Sunrise Festival czy Mayday. Obecnie, co wtorek serwuje
Wam Spiżową Moc.
Po 17 latach od stworzenia pierwszego utworu zadebiutował jako producent muzyczny singlem All The People.
W 2006 i 2007 roku jako rezydent zagrał w Spiżu ponad 100 imprez współtworząc na tamte, czasy,niepowtarzalny klimat tego miejsca.
 

DANCE

 

Kris
Krzysztof to Dj z ogromnym doświadczeniem, które zbierał od początku lat 90-ych grając w najbardziej renomowanych klubach Śląska. Od zawsze związany z muzyką taneczną i klubową dba o to, by na każdej jego imprezie panował niepowtarzalny klimat. Pomaga mu w tym świetny kontakt z klubowiczami, który nawiązuje bez najmniejszych problemów.

 

Silent
Mariusz choć wygląda na bardzo spokojnego faceta na konsoli zmienia się w prawdziwe muzyczne zwierze i serwując najlepsze taneczne kawałki porywa wszystkich na parkiet. Nic w tym dziwnego, gdyż muzyką interesował się od najmłodszych lat. Próbował nawet swoich sił w grze na gitarze czy keyboardzie ale to jednak Djska konsola okazała się jego miejscem przeznaczenia.

 

Uche
Uche to pochodzący z Oświęcimia Dj i producent muzyczny, który swoją karierę rozpoczął w 2007 roku. Od tego momentu zagrał w wielu śląskich i małopolskich klubach będąc rezydentem kilku z nich. Świeży i zaskakujący, wyrwany z jakichkolwiek szablonów z szerokim wachlarzem muzycznym i świetnym kontaktem z klubowiczami Uche, zamienia każdą imprezę w prawdziwą Uchtę!

 

RNB

 

Malvi
Pochodząca z Mazur Malwina od najmłodszych lat interesowała się muzyką i szybko zorientowała się, że właśnie to jest jej największa życiowa pasją. Na przestrzeni lat Malvi poznawała kolejne gatunki muzyczne począwszy od brzmień retro, aż po współczesne rytmy, a w dodatku jest wokalistką co w połączeniu z doświadczeniem, które zebrała grając
w wielu klubach na Śląsku, Podkarpaciu czy w Trójmieście sprawia, że Malvi potrafi z łatwością wytworzyć klimat przyjemny zarówno dla ucha jak i szaleństwa na parkiecie.

 

Marcu
Pochodzący z Mysłowic Marcin, od zawsze zafascynowany był muzyką Hip-Hop, Rap, R'n'B praz House. Za konsolą od 2008 roku. W tym czasie zagrał w wielu klubach (nie tylko na terenie Śląska) zdobywając jakże cenne doświadczenie ukierunkowując zarazem swój styl muzyczny w tzw. "czarnej muzie".

 

Motyl
W jego żyłach nie płynie czerwona lecz czarna krew... tak myślą o nim Ci, którzy choć raz byli na imprezie z jego udziałem. To właśnie czarna muza jest domeną Motyla, zdobywcy nagrody „Wudoo Demo Roku 2008” w kategorii DJ oraz czołowych miejsc na ITF Poland i Skrecz.com Battle oraz półfinalisty POP DJ. Marek zagrał w ponad 100 klubach na terenie całego kraju, a w swojej karierze supportował takie postacie jak Snoop Dogg, AZ, Dogg Pound i Fatman Scoop.

 

LJ'e czyli specjaliści od oświetlenia w trakcie imprez:

 

 
LJ Wilu
 Jako dzieciak zawsze interesowały go zabawki elektroniczne dla starszych dzieci i oczywiście samochody. Jak już podrósł jego pasją stały się muzyka i światła. Jego osiągnięcia w powyższych dziedzinach to zdobycie tytułu Mistrza Polski oraz Mistrza Europy w konkurencji na najgłośniejsze auto, jest współorganizatorem i pomysłodawcą największego eventu na terenie południowej Polski - Summer Cars Party, które ma również swoją kilkuletnia już historię. Kolejnym etapem była konsola w Spiżu, gdzie uczył się pod okiem najlepszych rezydentów jak i grania tak i świecenia. Obecnie swoje techniki szlifuje w Quantum Dj's Academy pod okiem Dj'a Bolida. Już w 2009r podjął się prac przy przenoszeniu konsoli,
a w połowie 2011r podjął się realizacji całkowitej przebudowy Spiża. Jest pomysłodawcą i wykonawcą wielu innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w klubie .Efekty jego prac możecie oglądać bawiąc się w nowym Spiżu oraz kilku innych klubach na terenie Śląska.
Obecnie w Spiżu stał się Managerem i Dyrektorem w jednej osobie

 

 
LJ Lesiu
 Jego przygoda z oświetleniem zaczęła się w 2009r. w Spiżu przy okazji przenoszenia konsolety.W okresie do 2009-2013r. kształcił swoje umiejętności w byciu Dj'em w kilku klubach na Śląsku oraz w Quantum DJ's Academy pod okiem jednego z najlepszych -DJ'a Bolida.Jest również jedną z osób, która stworzyła nowego Spiża. Obecnie za konsolą steruje oświetleniem i czasem wskakuje
w miejsce DJ'a.

 

 
MR Papiok
 Artur to osoba o kilku twarzach - jest Spiżowym kabelkom-maniakiem, fotografem oraz świetlikiem.Jego pasją są zdjęcia w różnorakich miejscach i sytuacjach. Doświadczenie zdobywa w najcięższych warunkach,lubi wyzwania takie jak budowa nowego Spiża. Obecnie bedzie również operował światłami na małych salach.