Historia


W 2005 roku po trwającym trzy lata remoncie, w hali starej drukarni w Katowicach powstał najpopularniejszy klub muzyczny w Polsce, cieszący się doskonałą renomą wśród klubowiczów, a ich liczba w ciągu siedmiu lat funkcjonowania klubu przekroczyła ponad milion !!!


Z początkiem 2012 roku rozpoczęła się trwająca ponad rok przebudowa, która nie do poznania zmieniła industrialny Spiż w najnowocześniejszy klub muzyczny w tej części Europy i jedyny taki w Polsce!

Niespotykane dotąd w innych klubach efekty świetlne, w połączeniu z doskonałym nagłośnieniem zapierają dech w piersiach!

Ten Wyjątkowy klub z własnym browarem posiada 4 parkiety taneczne, 2 sale VIP, strefę gastronomiczną, 3 wejścia (w tym VIP), 3 szatnie, ogromny parking, profesjonalną ochronę, wykwalifikowanych barmanów oraz świetnych i renomowanych Dj'ów oraz Lj'ów

Nowy Spiż poprzez innowacyjne rozwiązania- zniewala swoim wnętrzem, fascynuje klimatem i zachwyca w każdym calu. Zapraszamy na kolejną magiczną imprezę 4 dni w tygodniu : środę, czwartek, piątek, sobotę ! Są to wspaniałe imprezy w wyjątkowej atmosferze – do zobaczenia w środku!